Aktualności

Bądź na bieżąco! Tutaj znajdziesz najświeższe informacje prosto z amerykańskich uczelni. Nowości na temat studiowania, życia studenckiego, rekrutacji, stypendiów i finansowania nauki w USA.

 • Finał konkursu

  Finał konkursu "Amerykańska matura" - 2011-07-27

  Laureatka konkursu "Amerykańska matura - sprawdź się z Plusssz Active" za konkursowy test i esej zdobyła łącznie 1996 punktów. Jeśli powtórzy taki wynik na egzaminie SAT, może śmiało aplikować na najlepsze amerykańskie uczelnie!

  Czytaj więcej »
 • Najdziwniejsze kursy w college’ach

  Najdziwniejsze kursy w college’ach - 2011-07-22

  Obraz zombie w popkulturze? Filozofia Simpsonów? Nawet jeśli studiujesz na amerykańskim uniwersytecie całkiem zwyczajny i spokojny kierunek, zawsze możesz wybrać kilka zupełnie odjechanych przedmiotów.

  Czytaj więcej »
 • I etap konkursu Amerykańska matura - sprawdź się z Plusssz Active rozstrzygnięty!

  I etap konkursu Amerykańska matura - sprawdź się z Plusssz Active rozstrzygnięty! - 2011-07-19

  Zakończył się I etap konkursu Amerykańska matura - sprawdź się z Plusssz Active! Do II etapu, serwis naHarvard.pl zaprosił 5 finalistów. Ich zadaniem będzie napisanie krótkiego eseju maturalnego w języku angielskim.

  Czytaj więcej »
 • Na Harvardzie od 2 tygodni - wrażenia z pobytu

  Na Harvardzie od 2 tygodni - wrażenia z pobytu - 2011-07-16

  Kamil, który wygrał konkurs Z Plusssz Active na Harvard, od 2 tygodni jest już na Harvard Summer School. Jak radzi sobie w Cambridge?

  Czytaj więcej »
 • Konkurs SAT nadal trwa - przygotuj się do testu

  Konkurs SAT nadal trwa - przygotuj się do testu - 2011-07-12

  Nadal można startować w konkursie "Amerykańska matura - sprawdź się z Plusssz Active". W związku z dużym zainteresowaniem, organizatorzy przedłużają I etap do 17 lipca. Jak rozwiązywać zadania SAT?

  Czytaj więcej »
 • Najlepsze uczelnie w USA dla nerdów

  Najlepsze uczelnie w USA dla nerdów - 2011-07-07

  Pasjonujesz się naukami ścisłymi, informatyką i grami komputerowymi? Czytasz komiksy i fantastykę, nie znosisz sportu, piszesz pamiętnik w PHP? Zobacz, gdzie powinieneś studiować!

  Czytaj więcej »

Podziel się artykułem w swoim ulubionym serwisie: facebook blip śledzik wykop