O portalu

Chcemy pokazać, że studiowanie na najlepszych amerykańskich uczelniach jest w zasięgu Polaków. W tym celu powstał portal o studiowaniu w Stanach Zjednoczonych. Dostanie się nawet na najbardziej prestiżowe uczelnie wcale nie graniczy z cudem, a studiowanie na nich – paradoksalnie – może być tańsze niż w Polsce! Udowadniamy to opisując proces aplikowania na amerykańskie uczelnie oraz wyjaśniając jak sfinansować studia w USA. By przekonać Was, że warto skorzystać z tej szansy namiastkę studiowania w USA prezentujemy w zakładce Wirtualny Uniwersytet. Publikujemy tam zapisy wideo wykładów czołowych profesorów z takich uczelni jak Harvard, Stanford czy Yale. 

Newsletter

Po zapisaniu się do newslettera musisz potwierdzić chęć otrzymywania powiadomień z portalu NaHarvard.pl klikając w link aktywacyjny. Do momentu potwierdzenia chęci otrzymywania powiadomień, Twoja subskrypcja jest nieaktywna.

Portal NaHarvard.pl nie udostępnia i nigdy nie będzie udostępniał adresów email firmom trzecim - twój adres jest bezpieczny.

W dowolnym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania z newslettera - do każdej wysłanej wiadomości dołączamy instrukcję oraz link do formularza za pomocą którego możesz się wypisać: http://www.naharvard.pl/newsletter-unsubscribe.html

Prenumerata newslettera jest bezpłatna.

Polityka prywatności

Pliki cookie

Portal NaHarvard.pl nie przechowuje żadnych danych użytkownika ani informacji śledzących w plikach cookie.

Podziel się artykułem w swoim ulubionym serwisie: facebook blip śledzik wykop

Brak komentarzy