Aktualności

Bądź na bieżąco! Tutaj znajdziesz najświeższe informacje prosto z amerykańskich uczelni. Nowości na temat studiowania, życia studenckiego, rekrutacji, stypendiów i finansowania nauki w USA.

 • Studia prawnicze w USA

  Studia prawnicze w USA - 2011-04-11

  Studia prawnicze, czyli pierwszy krok do zawodu prawnika w USA. Przedstawiamy 10 najlepiej ocenianych amerykańskich uczelni, na których można studiować prawo. Wyjaśniamy także, na czym polega skomplikowany proces uzyskiwania prawa do wykonywania zawodu prawnika.

  Czytaj więcej »
 • Wakacyjne kursy na Harvardzie - które wybrać?

  Wakacyjne kursy na Harvardzie - które wybrać? - 2011-04-07

  Ponad 300 wakacyjnych kursów akademickich mają do wyboru studenci Harvard Summer School. Które wybrał laureat konkursu Plusssza?

  Czytaj więcej »
 • Studia medyczne - ranking

  Studia medyczne - ranking - 2011-03-28

  Studia medyczne to pierwszy krok do kariery w tym zawodzie. Przedstawiamy ranking najlepszych amerykańskich uczelni, oferujących studia medyczne w 2011.

  Czytaj więcej »
 • Kamil jedzie na Harvard Summer School

  Kamil jedzie na Harvard Summer School - 2011-03-25

  Kamil Stanuch jest laureatem konkursu z Plusssz Active na Harvard. Już za kilka miesięcy wyjeżdża do USA. Jakie formalności musi załatwić?

  Czytaj więcej »
 • Sposób na świetny esej aplikacyjny

  Sposób na świetny esej aplikacyjny - 2011-03-15

  To właśnie esej aplikacyjny może zadecydować o tym, czy zostaniesz przyjęty na uczelnię w USA. Teraz w dziale "Aplikowanie" - nowe materiały pomocnicze.

  Czytaj więcej »
 • Rasistowski żart studentki UCLA

  Rasistowski żart studentki UCLA - 2011-03-15

  Pogadanka o kulturze czy rasistowskie przemówienie? Studentka Uniwersytetu Kalifornijskiego (UCLA) w ciągu zaledwie kilku dni zdobyła krajowy rozgłos. A także, blisko 2 miliony widzów swojego filmu, zamieszczonego na YouTube.

  Czytaj więcej »

Podziel się artykułem w swoim ulubionym serwisie: facebook blip śledzik wykop